O nás

Krátce o naší společnosti

Naše společnost RYBÁR s.r.o. vznikla v roce 1999 transformací z původní OSVČ, která se zabývala instalatérstvím a topenářstvím. Důvodem byla narůstající poptávka po službách a po kompletní dodávce včetně stavebních úprav. Z toho důvodu jsme založili společnost s ručením omezeným, jejímž předmětem podnikání je instalatérství, topenářství, zednictví a prodej zboží. Pro své podnikání v roce 1999 zakoupila společnost nemovitost v Lomnici nad Lužnicí, ve které od té doby provozuje prodejnu instalačního materiálu. Budova také stále poskytuje své zázemí pro zaměstnance, kanceláře, sklady pro montážní činnosti, prodejnu i sklady pro prodej zboží.

V současné době se zabýváme kompletními službami v oblasti vytápění domu a ohřevu vody. S čím vším Vám dokážeme pomoci naleznete na úvodní stránce

10 důvodů ke spolupráci s námi

Na prvním místě jste u nás Vy a Vaše potřeby. Vybrali jsme pro Vás 10 hlavních důvodů, díky kterým budete s naší prací spokojeni:

Prodloužená záruka

Na námi prováděné dílo poskytujeme záruku 36 měsíců. Záruka na materiál podléhá záručním podmínkám výrobce.

Garance ceny

Pokud Vám zašleme cenovou kalkulaci a nedojde z vaší strany k neočekávanému navýšení rozsahu prací, pak garantujeme, že se cena již nenavýší.

Moderní strojní vybavení

Neustále investujeme do strojního vybavení. Díky tomu jsme schopni práci zvládnout rychle a profesionálně.

Tlakové zkoušky zdarma

Při montážních pracích dodávaných naší firmou jsou součástí i topné a tlakové zkoušky, které jsou potřeba pro kolaudační řízení. Osvědčení o těchto zkouškách dodáváme na rozdíl od většiny společností zcela zdarma.

Pojištění provozní odpovědnosti

Pro případ, že nastane neočekávaná situace, která by přinesla poškození Vašeho majetku či zdraví naší činností, jsme pojištěni do výše 5 miliónů Kč.

Kvalitní a prověřený materiál

Díky mnohaletým zkušenostem s instalačními materiály dodáváme svým zákazníkům jen ty léty ověřené a splehlivé, což někdy bývá na úkor nízké ceny. Jsme však přesvědčeni, že naši zákazníci upřednostňují kvalitní a dlouhodobé řešení.

Odborně proškolený personál

Každoročně se zúčastňujme odborných školení či seminářů. Je to nezbytné k tomu, abychom mohli držet krok s rychlým technoloickým vývojem a nabídnout Vám nejlepší možné řešení s ohledem na současné technologie a budoucí trendy. 

Spolehlivý partner

Naši zákazníci v nás získávají spolehlivého partnera, na kterého se mohou v případě problémů kdykoliv obrátit. Plníme své závazky a na čem se domluvíme, to platí.

Rozsáhlé skladové zásoby

Pro případ, že dojde k akutní havárii Vašich potrubních systémů (ať už topných, vodovodních či kanalizačních) držíme na skladě 90% materiálu a můžeme problém urychleně řešit. Toto oceňují lidé především v zimních měsících, kdy každoročně dochází k poruchám topných systémů.

Spolupráce s projktanty TZB

Spolupracujeme s projektanty TZB a technickými poradci. Jsme tedy schopni našim zákazníkům dodat projekt TZB nebo navrhnout nejvhodnější řešení na základě odborné konzultace, případně zajistit projektovou dokumentaci.